DOM SOLAR

ul. Lecha Bądkowskiego 10/1

80-137 Gdańsk

NIP 6711276981

DOM SOLAR Prąd za darmo

Telefon Prąd za darmo

+48 697085069

Email Prąd za darmo
Facebook

Skontaktuj się

 Copyright © 2021 Domsolar. All rights reserved.

Zamów wycenę

Teren naszych instalacji to głównie woj. pomorskie. Przed 2014 specjalizowaliśmy się w montażach instalacji elektrycznych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Mamy bogate doświadczenie w projektach przemysłowych w tym i na rynkach zagranicznych (Szwecja, Niemcy). Doświadczenie nabyte za granicą znacznie wzbogaciło standardy naszego wykonania, z uwagi na wysokie zachodnie wymogi bezpieczeństwa. Tę jakość przenieśliśmy na polski grunt i stosujemy do dziś.

Poziomowanie konstrukcji wsporczej własny prąd w domu
Działamy zawodowo w branży fotowoltaicznej od 2014
NASZE KWALIFIKACJE
Nie korzystamy z ekip podwykonawczych. 

Będziesz zadowolony ze sprawności naszego montażu, a później z samego użytkowania instalacji. Większość formalności przeprowadzimy sami, a przy czynnościach wykonywanych przez Ciebie osobiście, doradzimy i pomożemy.

 

Chcesz mieć spokojną głowę i pewność że Twój dach, ogród, dom w czasie prac montażowych jest w dobrych rękach? Zadba o to nasz zgrany zespół, bez podwykonawców. W Twoim domu będzie pracowała solidna i bezpieczna instalacja fotowoltaiczna.

PROFESIONALNA USŁUGA

BEZPŁATNA WYCENA

Weryfikujemy deklaracje producentów poprzez dokładne testy, a zdrugiej strony oceniamy jakość produktów z upływem czasu. Wykonyjemy pomiary i termowizje oraz prowadzimy statystyki na naszych instalacjach.

Robimy to dlatego żebyś cieszył się z bezawaryjnej pracy instalacji. A my z Tobą :)

 

Weryfikacja ta jest szczególnie ważna odnośnie budżetowych wariantów cenowych tak, żeby atrakcyjna cena nie wiązała się z niskiej jakości sprzętem. Dzięki takiemu podejściu mamy wyrobione zaufanie co do niektórych marek ze średniej półki cenowej i spokojnie stosujemy je w naszych instalacjach.

SPRAWDZONE KOMPONENTY

CO OD NAS OTRZYMASZ ?

Bezpłatna wycena instalacji fotowoltaicznej - własny prąd w domu
Sprawdzone komponenty instalacji pv
Profesjonalna usługa montażu instalacji fotowoltaicznej - własny prąd w domu

Od wielu lat stale współpracujemy z firmą MONTERZY.EU
Nasza współpraca dotyczy wybranych projektów. 
MONTERZY.EU Własny prąd w domu
DOM SOLAR - własny prąd w domu

WŁASNY PRĄD W DOMU - ZACZNIJMY JUŻ DZIŚ

Własny prąd w domu
lub firmie

Teren naszych instalacji to głównie woj. pomorskie. Przed 2014 specjalizowaliśmy się w montażach instalacji elektrycznych zarówno dla klientów indywidualnych jak i dużych firm. Posiadamy bogate doświadczenie w projektach przemysłowych w tym i na rynkach zagranicznych (Szwecja, Niemcy). Doświadczenie nabyte za granicą znacznie wzbogaciło standardy naszego wykonania, z uwagi na wysokie zachodnie wymogi bezpieczeństwa. Tę jakość przenieśliśmy na polski grunt i stosujemy do dziś.

 

Nie korzystamy z ekip podwykonawczych

Nasz doradca sprawdzi stan krokwi, stan instalacji elektrycznej, poszycie dachowe, przydatność kanałów wentylacyjnych i kominowych pod kątem poprowadzenia kabli solarnych.

 

Mimo że aktualnie wiele spraw załatwia się telefonicznie, to w przypadku tak poważnego projektu jak fotowoltaika, nie podejmujemy ryzyka i nie dobieramy instalacji zdalnie. Wszystko to po to, abyś mógł bezpiecznie produkować własny prąd w domu.

Najlepsi specjaliści w okolicy - OFERTEO

https://www.oferteo.pl/fotowoltaika/sopot#Najlepsi

SPRAWDŹ NASZE ARTYKUŁY

fotowoltaika

Zamów wycenę